NOKTA VURUŞLU YAZICILAR

Epson'un işinizde daha fazlasını yapmanıza yardımcı olmasına izin verin

Epson, tüm kağıt türlerinde yüksek hızlı, düşük maliyetli, güvenilir ve dayanıklı baskıda ulaşılan son noktayı sunan bir ürün yelpazesiyle, dünyanın en büyük banka ve postane yazıcısı üreticisidir. Arka ofis, çek işleme ve çok parçalı kağıt kullanımı için idealdir ve bu konularda tek kelimeyle nokta vuruşlu baskıdan başka bir alternatif yoktur.

Yoğun iş GP Serisinde inkjet gibi yeni teknolojiler, artık çok düşük maliyetle ek değer sunuyorlar.

NOKTA VURUŞLU YAZICI AVANTAJLARI

  • Sayfa başına mükemmel bir Toplam Sahip Olma Maliyeti.
  • Çok parçalı iş kapasitesi (1 orijinal + 9 kopyaya kadar)
  • Uzun ömürlü baskılar (100 yıla kadar)
  • Sert koşullarda çalışabilir (sıcak, soğuk, kuru, nemli veya tozlu ortamlarda)
  • Seyrek bakım gereksinimi
  • Sürekli kağıt kullanımı
  • Çeşitli tip ve kalınlıktaki kağıtların üzerinde baskı yapabilir
  • Çalışma ortamınıza uygun olacak şekilde seçebileceğiniz birden çok kağıt yolu
  • Aynı anda hem tek sayfa hem de sürekli kağıtla çalışabilir

9 PIN YAZICILAR

Ticari, sektörel ve lojistik uygulamaları için ideal olan Epson 9 pin nokta vuruşlu serisi, çok iddialı bir satış fiyatıyla mükemmel bir baskı kalitesi sunar. Yüksek hassasiyetli hizalama ve sofistike kağıt kullanımını bir araya getiren, dar ve geniş kolon yazıcılarından oluşan bu kapsamlı seri, yoğun iş baskılarının dahi üstesinden gelir.

24 PIN YAZICILAR

9 pin serisinin tüm avantajlarının yanı sıra ölçeklenebilir yazı tipleri ve mektup kalitesinde baskı avantajları da sunar. Epson 24 pin yazıcılar, perakende ve hizmet sektörlerinde resepsiyon uygulamaları ile birlikte fatura ve diğer baskı işlemleri için de uygundur. Bu seri ayrıca, fiş ve etiketler dahil daha geniş (ve daha kalın) bir malzeme aralığında kullanılan düz yataklı yazıcıları da içerir.

HESAP CÜZDANI YAZICILARI

Epson PLQ-22 Serisi, banka şubeleri, postaneler ve kamu kuruluşlarına toplam sahip olma maliyeti düşük, çok sessiz bir yazıcı sunuyor. Saniyede 576 karakter baskı hızıyla PLQ-22 Serisi, hesap cüzdanı, pasaport, bilet ve vize dahil çeşitli kağıt tiplerine baskı yapmak için idealdir. Müşteriler ve personel, bu hesap cüzdanı yazıcısının 51dBA kadar düşük gürültü seviyesindeki sessiz çalışmasını takdir edecektir.