EPSON UYGULAMALARI VE YAZILIM

Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlardan mobil baskı almak, evrak taramak ve göndermek için.

Kaynakları Filtrele

Usage Type

Ürün

Cihaz

 • Epson Cloud Solution PORT

  Epson Cloud Solution PORT

  Mobil cihazlar için Epson Cloud Solution, güvenli bulut tabanlı platforma bağlanarak akıllı telefon veya tablet üzerinden üretim sahasındaki yazıcıların durumunu her zaman ve her yerde görmenize olanak tanır.

 • Apple AirPrint™

  Apple AirPrint™

  AirPrint™ fotoğraflarınızı, e-postalarınızı, web sayfaları ve belgelerinizi iPad, iPhone ve iPod'unuzdan bir sürücü kurmanıza gerek kalmadan kablosuz olarak yazdırabilmenizi sağlar.

 • Epson projeksiyon gösterim mesafesi hesaplayici

  Epson projeksiyon gösterim mesafesi hesaplayici

  Bu çevrimiçi hesap makinesini kullanarak, herhangi bir ekran boyutuna sahip Epson projektörlerinin birçoğu için ideal yansıtma mesafesini hesaplayın. Çeşitli ev ve profesyonel projektörler için ideal yansıtma mesafesini otomatik olarak kolayca bulmak için projeksiyon yansıtacağınız duvarın genişlik ve yüksekliğini veya tercih ettiğiniz ekran boyutunun ölçülerini girin. Alternatif olarak, çeşitli projektör ve lenslerle minimum ve maksimum ekran boyutlarını bulmak için uygun bir yansıtma mesafesi girin.

 • Epson uzak yazici sürücüsü

  Epson uzak yazici sürücüsü

  Bu uzak yazıcı sürücüsü, doğrudan kendi bilgisayarınız üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeki Epson e-posta özellikli yazıcıdan yazdırmanıza olanak sağlar.

 • Epson Scan-to-Cloud

  Epson Scan-to-Cloud

  Evle ilgili tüm önemli belgelerinizi ve fotoğraflarınızı taramak, depolamak ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için bulut hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bu kişiler nerede veya hangi cihaza sahip olurlarsa olsunlar dosyalarınıza erişebilirler. Ayrıca doğrudan bir e-posta adresine ya da başka bir Epson Connect özellikli yazıcıya tarayabilirsiniz.

 • Email Print

  Email Print

  Mobil cihazınız veya bilgisayarınızı kullanarak dünyanın herhangi bir yerinde uyumlu bir Epson yazıcıdan çıktı almak için e-postanızı kullanın. Tek yapmanız gereken e-posta adresinizi Epson Email Print özellikli bir yazıcıya atamaktır. 20 MB boyuta kadar A4 ve A3 belgeler yazdırın ve baskı işlerini 72 saate kadar saklayın.

 • Epson DocumentScan

  Epson DocumentScan

  Mobil cihaza doğrudan belge tarama. Epson DocumentScan, aynı WiFi ağında bulunan tarayıcınızı otomatik olarak bulur. Bir WiFi ağı olmadan dahi, doğrudan bire bir bağlantıya sahip olabilirsiniz. Taranan veriyi ön izleyebilir ve e-posta ile gönderebilir, diğer uygulamalara veya Box DropBox™ Evernote®, Google Drive™ ve Microsoft® OneDrive® gibi bulut depolama hizmetlerine doğrudan gönderebilirsiniz.

 • Mürekkep maliyet hesaplayicisi

  Mürekkep maliyet hesaplayicisi

  Baskı maliyetleri, maliyet tahmin işlevi ile hesaplanabilir.

 • Epson iLabel

  Epson iLabel

  Epson iLabel, akıllı cihazdan etiket oluşturmayı, depolamayı ve baskı almayı kolaylaştırır. Etiketleme deneyiminize yeni bir boyut katmak için sesli çeviri yazı gibi cihaz özeliklerinden en iyi şekilde faydalanın.

 • Epson iProjection

  Epson iProjection

  Epson iProjection uygulaması ile içeriğinizi akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar üzerinden görüntüleyin. iOS ve Android içeriğinizi büyük ekrana taşımanıza yardımcı olan sezgisel menü seçenekleri ile kullanımı kolaydır.

 • Creative Print

  Creative Print

  Favori akıllı telefon ve tablet fotoğraflarıyla yaratıcılığınızı gösterin. Favori Facebook fotoğraflarınızı yazdırmak, tebrik kartları oluşturmak ve çok daha fazlasını yapmak için yalnızca bu yeni uygulamayı indirip kurmanız veya Epson iPrint üzerinden erişmeniz yeterli olur.

 • Epson yazici bulucu

  Epson yazici bulucu

  Epson Yazıcı Bulucu ağınızdaki Epson yazıcıları bulur ve Google Cloud Print ve Yerleşik Yazılım Güncelleme gibi hizmetlerde değişiklik yapmak için bir web tarayıcısında ayarlama sayfalarını kolaylıkla açmanızı sağlar.

 • Epson iPrint

  Epson iPrint

  Akıllı telefonunuzdan veya tablet PC'nizden son anda hazırlanmış raporları yazdırmak için veya bir toplantıdan önce bilgisayarınızı açacak zamanınız olmadığında baskı almak için idealdir. Yalnızca bu ücretsiz uygulamayı indirip kurarak web sayfalarını, Microsoft Office™ belgelerini, fotoğrafları ve PDF'leri ev veya küçük ofis ağınızdan yazdırmaya ve taramaya hazır hale gelirsiniz.