RENK HER ŞEYİ
DEĞİŞTİRİR.

Epson Renkli Işık Çıkışı (CLO)
ile daha parlak ve canlı
görüntüler elde edin.

%99'u, Epson projeksiyonların en canlı renklere sahip olduğunu söylüyor1

Hiçbir şirket Epson'dan daha çok projeksiyon satışı yapmıyor. Neden mi? Çünkü bizim projeksiyonlarımız, iyi aydınlatılmış odalarda bile parlak, canlı ve berrak görüntülerle içeriği gerçeğe dönüştürür.

Epson projeksiyonların eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) olması, parlak ve canlı renkler sundukları anlamını taşır. Rakip 1 çipli DLP projeksiyonlardan üç kat daha parlaktırlar1.

Dünyaları ödemeden parlak ve canlı renklerin tadını çıkarın. Epson projeksiyonların eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı, çok yüksek lümenli bir projeksiyon için çok fazla para harcamaya gerek kalmadan içeriğinizin her zaman harika görünmesi demektir. Aslında, daha da fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için projeksiyonlarımız, eko modda 10.000 saat ampul ve filtre ömrü sayesinde 15 yıla eşdeğer eğlence sunabilir2.

CLO neden önemlidir?

Renk parlaklığı düşük olduğunda renkler daha donuk ve solgun görünür. Basitçe söylemek gerekirse donuk renkler görüntüyü bir bütün olarak cansız gösterir. Ayrıca ayrıntıların görülmesini zorlaştırır ve ilgi ve dikkati korumak söz konusu olduğunda işinizi zorlaştırır. Bu, karanlık bir oturma odasında sorun olmayabilir ancak bir ders verirken sınıfta veya bir sunum yaparken ofiste, özellikle de karartma olanakları sınırlı olan bir odada gerçek bir soruna dönüşebilir. Neyse ki Epson 3LCD projeksiyonlar, panjurları kapatmaya gerek kalmadan parlak görüntüleri gösterebilir.

Gösterim

Karşılaştırmalı bir testte insanların %99'u Epson'un, rakip modellere kıyasla daha canlı renklere sahip olduğunu söylemiştir3. 10 kişiden 8'i Epson'un en yüksek görüntü kalitesine sahip olduğunu ve en sevdikleri filmi bir Epson projeksiyonlarda izlemek isteyeceklerini söyledi.

İnsanlar örneğin şunları söylediler: “En sevdiğim film Esaretin Bedeli ve bu filmi bu projeksiyonlarla izlemeyi çok isterdim. Parlaklık benim için çok önemli ve bu görüntüler bir televizyondan bile daha iyi görünüyor” ve “Bu projeksiyon kesinlikle çok iyi görünüyor ve harika bir kalitesi var.”

“Parlaklık benim için çok önemli ve bu görüntüler bir televizyondan bile daha iyi görünüyor...”
A
Epson
B
BenQ
C
Viewsonic
D
Acer
E
Optoma
%83 EPSON'U SEÇİYOR

CLO neden önemli?

Canlı renklerle daha parlak görüntüleri  deneyimleyin
Canlı renklerle daha parlak görüntüleri deneyimleyin

Fazla söze gerek yok. Marka bildirilmeden gerçekleştirilen bir testte deneklerin 10 kişiden 8'i bizim projeksiyonumuzun en canlı renklerle en parlak görüntülere sahip olduğunu belirtti.

Ekranda ne olduğunu kolayca görün
Ekranda ne olduğunu kolayca görün

Donuk bir görüntü yazıları kolayca okuyamamanıza ve ekranda ne olduğunu kolayca seçememenize neden olur. Parlak bir görüntüyle gösterilenleri kolayca görebilir ve ayrıntıları seçebilirsiniz.

Maliyetleri düşük tutun
Maliyetleri düşük tutun

Eşit seviyede yüksek renkli ve beyaz ışık çıkışı sayesinde daha canlı renklerle daha parlak görüntüler elde edersiniz ve daha yüksek lümenli bir projeksiyon satın almanıza gerek kalmaz.

Kesintisiz
Kesintisiz

Epson’un 3LCD teknolojisi, bazı 1 çipli DLP projeksiyonlarda görülen “gökkuşağı etkisi” olmadan berrak bir görüntü sunar.

Ev eğlencesi

Ev eğlencesi

Arkadaşlarınız ve aileniz için harika bir sinema ortamı yaratın. İyi aydınlatılmış odalarda bile parlak görüntüler ve canlı renklerle filmler, oyunlar, spor karşılaşmaları ve özel anlarınızın keyfini çıkarın.

İş

İş

Kalıcı bir etki bırakmak için hayranlık uyandıran sunumlar gerçekleştirin. Parlak beyazlar ve canlı renkler sayesinde bir Epson projeksiyon, tüm çalışmalarınızın harika görünmesine yardımcı olabilir.

Eğitim

Eğitim

Parlak görüntülerle daha iyi, daha çekici dersler verebilirsiniz. Renkli ve kapsayıcı bir öğrenme ortamı yaratarak öğrencilerinize en iyi sonuçları almaları için ilham verin.

Daha Fazlası
True Colour

Sadece parlaklık, günlük yaşamda gördüğünüz gerçek renkleri yansıtmaya yeterli olmaz. Sadece Epson’un 3LCD teknolojisi, bu düşünceden yola çıkarak canlı ve gerçeğine uygun görüntüler oluşturmak için parlaklığı Gerçek Renkle birleştirmiştir. Bunu, projeksiyonlarımızın gösterdiği renkli ışığın beyaz ışık kadar parlak olmasını sağlayarak gerçekleştiriyoruz.

Diğer üreticiler sadece projeksiyonlarının beyaz ışık çıkışını artırarak görüntü kalitesini geliştirebileceklerine inanırken Epson bunu, projeksiyonlarda eşit derecede yüksek beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) ile sağlar. Sadece yüksek lümen parlaklığı eşit derecede parlak, gerçeğe yakın görüntüler sağlamaz ve nispeten düşük CLO donuk ve solgun görüntülere neden olabilir. Ancak renk parlaklığı beyaz ışık parlaklığıyla lümen cinsinden eşitse içeriğinizi hayata taşıyacak canlı ve gerçek renkleri elde edebilirsiniz.

Ürününüzü bulun

Karşılaştırın
Close

Ürünleri Karşılaştır

1 4 seçilen arasında

    Seçilenleri karşılaştır