YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER

Epson mükemmellik için çalışır. Patentli teknolojilerimiz, sürekli olarak en iyi global Fikri Mülkiyet (IP) patent sahipleri listesinde olmamızı sağlıyor. Yenilikçiliğe bağlılığımız bizi, ana ürün gamımızda en iyi patent portföyü sahibi yapıyor ve art arda beş yıldır Thomson Reuters 100 Global Yenilikçi listesine bir teknoloji lideri olarak girmemizi sağlıyor1.

Yazıcı teknolojileri

PrecisionCore®

Yeni nesil baskı kafası teknolojisi

PrecisionCore, 40 milyona kadar hassas damlacık üretebilen devrim niteliğinde yüksek yoğunluklu baskı çipi kullanan yeni bir baskı teknolojisidir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Gelişmiş MicroPiezo® Teknolojisi

Üstün baskılar için gelişmiş teknoloji Endüstriyel güç

MicroPiezo baskı kafası teknolojisi, yüksek baskı kalitesi ve optimum baskı hızı için keskin ve hassas mürekkep yerleşimi sağlar. Ayrıca, ısı kullanmadığından çeşitli uygulamalarda net görüntüler ve dayanıklılık için geniş bir mürekkep serisiyle kullanılabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Mürekkep Tankı Teknolojisi

Ezber bozar, mürekkebi değil.

Kartuşsuz baskıya merhaba deyin. Mürekkep Tankı Sistemli yazıcı, üç yıllık mürekkep2 ile verilir ve böylece %74'e kadar tasarruf sağlayabilirsiniz3.

DAHA FAZLA BİLGİ

Projeksiyonlar

3LCD

3LCD - Renkli Işık Çıkışı Projeksiyonları Keşfedin

3LCD, en zorlu iş ortamı ve tüketici toplulukları için canlı, gerçeğe yakın görüntüler sunmak için üç çip kullanan sofistike ve yenilikçi bir teknolojidir.

DAHA FAZLA BİLGİ

CLO

Renk her şeyi değiştirir.

Epson Renkli Işık Çıkışı (CLO) ile daha parlak ve canlı görüntüler elde edin.

DAHA FAZLA BİLGİ

Lazer teknolojisi

Lazer ışığı hassasiyeti

Yeni lazer ışık kaynağımız ve gelişmiş filtremiz ile gelen şaşırtıcı derecede yüksek kalite ve güvenilirliği deneyimleyin. Önemli sunumlar sırasında içinizin rahat olmasını sağlayan çok yönlü sunum özelliklerini, 30.000 saatlik4 bakım gerektirmeyen kullanım ve tutarlı performans ile bir araya getirir. Projeksiyon teknolojisinde gerçekleştirdiğimiz bu gibi yenilikler, 2001 yılından beri projeksiyon dünyasında bir numara5 olmamızı sağlayan nedenlerdir.

DAHA FAZLA BİLGİ

E-TORL Lamba Teknolojisi

En iyi görüntü kalitesini elde edin, orijinal ve güvenilir bir lamba kullandığınız için güvende olduğunuzu bilin

Epson'da biz, yüksek kaliteli projeksiyonlar ve orijinal, güvenli lambalar ürettiğimiz ve en iyi görüntüleme deneyimini sağladığımız için gurur duyuyoruz. Bu nedenle projeksiyon kullanıcılarını etkileyebilecek bir soruna ışık tutmak istedik.

DAHA FAZLA BİLGİ

Epson iProjection

Kablosuz olarak bağlanın ve sunum yapın

İzleyicilerinizle etkileşime geçin, daha dinamik bir sunum yapın ve fikirlerini almak için ilgilerini çekin. iProjection uygulamamız bunu, belgelerinizi, görüntülerinizi ve web sayfalarınızı doğrudan iOS veya Android akıllı cihazdan kablosuz olarak bağlanmanızı ve sunum yapmanızı sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Projeksiyon yazılımı

Projeksiyonunuzdan daha fazla faydalanın. Projeksiyonunuzun tam potansiyeline ulaşmasını sağlayın.

Projeksiyonunuzu geliştirmek ve daha fazla özellik, kolaylık ve kontrol seçeneğinden faydalanmak için Epson'un özel yazılım çözümlerinin avantajlarından faydalanın. Dünyanın lider projeksiyon üreticisi5 olarak istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde, kolaylıkla ve etkili bir şekilde sunum yapmanızı sağlayacak doğru projeksiyon çözümlerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Mürekkep teknolojileri

Claria Mürekkep

Baskı alma yönteminize uygun tasarlandı

İster okul ödevi yazdırın, ister aile fotoğrafı albümleri oluşturun veya en son fotoğrafçılık becerilerinizi sergileyin, kendiniz için doğru mürekkep setini kolaylıkla bulacaksınız.

DAHA FAZLA BİLGİ

Durabrite Ultra Mürekkep

Ofiste Baskı için Özel Olarak Tasarlanmıştır

Profesyonel baskı için tasarlanmış olan Epson'un DURABrite Ultra Mürekkepleri kolay kurur, uzun ömürlüdür ve dağılmaya dayanıklıdır.

DURABrite Ultra Mürekkep, boya bazlı mürekkepler gibi içine işlemek yerine kağıdın yüzeyine yapışan reçine kaplı pigment parçacıklarıyla, çoklu kağıt türleri ve sınıflarında hızlı kuruyan, lazer benzeri metin ve grafikler üretir.

DAHA FAZLA BİLGİ

UltraChrome HD Mürekkep

Yeni nesle hoş geldiniz

Epson UltraChrome HD mürekkep sayesinde ciddi amatörler ve profesyonel fotoğrafçılar, artık son derece doğru renklerle muhteşem fotoğraflar sunabilecek. Yeni tasarlanmış bu mürekkep seti, renkli veya siyah beyaz baskıda şaşırtıcı detaylara sahip fotoğraflar üretmeye yardımcı olmak için yeni Fotoğraf Siyahı ve Mat Siyah mürekkepler içerir.

DAHA FAZLA BİLGİ

UltraChrome HDR Mürekkep

Renk performansında yeni dönem.

Yeşil ve turuncu olmak üzere iki ekstra renk - Epson Ultrachrome HDR daha geniş ton aralığı sağlar. Bu, renk doğruluğunu ve hassasiyeti artırır ve daha yumuşak renk geçişleri sağlar. Canlı yeşil ve turuncu tonların yanında fotoğraf siyahı ve mat siyah kartuşlar da takılabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Beyaz UltraChrome HDR Mürekkep

Müşterilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayan yeni beyaz mürekkep.

Epson Stylus Pro WT7900 – Dünyanın ilk beyaz mürekkepli su bazlı prova yazıcısı

DAHA FAZLA BİLGİ

UltraChrome HDX Mürekkep

Gerçeğine en yakın renkleri elde edin.

Derinlik ve yoğunlukla üstün kaliteli sonuçlar elde edin ve bu profesyonel pigment mürekkeplerle piyasadaki en gerçekçi renk reprodüksiyonunun keyfini sürün.

DAHA FAZLA BİLGİ

UltraChrome K3 Mürekkep

Işık, gölge ve arasındaki her şey

Epson UltraChrome K3 Mürekkep, profesyonel fotoğraf ve baskı için ileri derecede hassas, dayanıklı, kaliteli ve üç seviyede siyah baskı imkanı ile yeni ve sıradışı seçenekler sağlıyor. Sonuçlar renkli bir yazıcıdan alınan herhangi bir çıktının ötesinde rakipsiz siyah ve beyaz baskı kapasitesi yanında eşsiz renkler sunuyor. Peki bu nasıl sağlanır?

DAHA FAZLA BİLGİ

UltraChrome Pro Mürekkep

Hassas ve güvenilir sonuçlarla üstün kalite

Epson'un UltraChrome Pro 10 renkli mürekkep seti, daha derin siyahlar için yeni yüksek yoğunluklu fotoğraf ve mat siyah mürekkepler de dahil olmak üzere dört siyah tonu sayesinde mükemmel siyah, beyaz ve renk reprodüksiyonu sağlar. Daha az bronzlaştırma daha doğru görünen renkler sağlarken solmaya karşı mükemmel dayanıklılık, Premium Parlak Fotoğraf Kağıdında üretilen baskıların yaklaşık 60 yıl6 boyunca bozulmamasını sağlar. Dört siyah seviyesi daha iyi tonlama ve daha az grenlilik sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Canlı Macenta UltraChrome K3 Mürekkep

Parlak Macenta Epson UltraChrome K3 Mürekkep, profesyonellere gerçek becerilerini gösterme imkanı sunar.

Eşi benzeri görülmemiş doğru reprodüksiyon ve görüntü kalitesi göreceksiniz - güzel, gerçeğe uygun cilt tonları, yoğun renkler ve inanılmaz bir ifade yelpazesi. Sonuçlar bir ömür sürecek ve tüm ışık koşullarında aynı görünecektir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Prova Baskı Teknolojileri

Su Bazlı Mürekkep Püskürtme Teknolojisi

Epson Stylus Pro WT7900 – Dünyanın ilk beyaz mürekkepli su bazlı prova yazıcısı

Stylus Pro serisi için yeni bir çağ. Çığır açıcı yenilik, hem ofset hem de paket program prova baskılar sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

ClearProof Film

ClearProof Film, Stylus Pro WT7900 ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir optik filmdir.

Epson beyaz mürekkebiyle mükemmel uyumlu olan Clear Proof, yüksek kaliteli prova uygulamaları için ideal bir filmdir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Prova Baskı Çözümleri

Mükemmel uyum

Orijinali kadar iyi bir renk için. SC-P Serisi prova yazıcıları, %99'a kadar PANTONE® doğruluğu ile rakipsiz renk eşleşmesi sağlar7. Epson serisinin en yeni üyesi SC-P5000 modelini, hemen bugün keşfedin. En iyi şimdi daha da iyi.

DAHA FAZLA BİLGİ

Bağlanabilirlik

Epson Connect

Tabletler, akıllı telefonlar ve çok daha fazlasından kolayca baskı alın

Epson’un mobil ve Buluta yazdırma hizmetleri, evde, ofiste ve hareket halindeyken akıllı telefonları ve tabletleri kullanarak kablosuz olarak yazdırma ve tarama yapabilmenizi sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Epson Cihaz Yöneticisi

Yazıcı filonuzu tek bir sezgisel arabirimden merkezi olarak kontrol edin, analiz edin ve yönetin.

Tüm bir yazıcı ve tarayıcı filosunu8 daha fazla üretkenlik ve maliyet tasarrufu için cihazlarınızı kurma, yapılandırma, izleme, bakım yapma ve sorun giderme de dahil uzaktan kolayca yönetin ve kontrol edin.

DAHA FAZLA BİLGİ

Epson LFP mürekkep maliyeti hesaplayıcı uygulaması

Farklı görsel türleri için mürekkep tüketimini hesaplayın

Epson LFP Mürekkep Maliyeti Hesaplayıcı Uygulaması, seçilen Epson Stylus Pro ve SureColor Serisi yazıcılarda sayfa başına mürekkep maliyetini hesaplamak amacıyla tasarlanmıştır. Maliyet, her yazıcı ve uygulama tipini temsil eden örnek görseller kullanılarak hesaplanmıştır8.

DAHA FAZLA BİLGİ

Epson iProjection

Kablosuz olarak bağlanın ve sunum yapın

Katılımcılar ile etkileşime geçin, daha dinamik bir sunum yapın ve fikirlerini almak için ilgilerini çekin. iProjection uygulamamız bunu, belgelerinizi, görüntülerinizi ve web sayfalarınızı doğrudan iOS veya Android akıllı cihazdan kablosuz olarak sunmanıza olanak tanıyarak sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Epson Document Scan

Mobil cihaza doğrudan belge tarama.

Epson DocumentScan iş belgelerinizi doğrudan Android™ cihazınıza taramanıza olanak sağlar. Taranan veriye ön izleme yapabilir ve e-posta ile iletebilir, diğer uygulamalara veya Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive ve Microsoft® OneDrive gibi bulut hizmetlerine doğrudan gönderebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Epson EPOS fiş uygulaması

Epson ePOS Receipt uygulaması iPhone veya iPad'den fiş oluşturma, baskı alma ve göndermenin ne kadar kolay olduğunu gösterir.

Bir kaç basit adımda mobil POS (mPOS) ve sipariş giriş sistemi oluşturun.

TM yardımcı programı

Bu uygulama, kablosuz bağlantı kurmanıza, yazıcı ayarlarını yapılandırmanıza ve iPhone, iPad ve iPod touch üzerinden Epson fiş yazıcısından örnek fiş baskıları almanıza olanak tanır.

iLabel

Epson iLabel, akıllı cihazdan etiket oluşturmayı, depolamayı ve baskı almayı kolaylaştırır.

Etiketleme deneyiminize yeni bir boyut katmak için sesli transkripsiyon gibi cihaz özelliklerinden en iyi şekilde faydalanın.

  1. Yayınlanmış patent uygulama numaraları (CY2016). Epson araştırmasına göredir
  2. Ayda 140 sayfalık ortalama baskı hacmine ve ilk set mürekkepten en düşük verim elde edilmesi durumuna göre.
  3. Karşılaştırılabilir mürekkep kartuşu hesaplaması, Nisan 2016 – Mart 2017 döneminde IDC EMEA Hardcopy Tracker'a göre (2016 4. Çeyrek Verileri) en üst sırada yer alan 20 rakip A4 mürekkep püskürtmeli yazıcıda kullanılan en düşük verimli kartuşu temel alır. Hesaplama, rakiplerin standart kartuş veriminin ortalama Epson EcoTank ITS yazıcının toplam verimine bölünmesine dayanır.
  4. Özel modda 83.000 saate kadar lazer kullanım ömrü.
  5. 500 lümen ve üzeri projeksiyonlarda en büyük pazar payı. (Futuresource Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2016 yılları arasındaki süreyi kapsar)
  6. JEITA CP-3901A ölçüm standardını temel alır: parlak kağıt A4 boyutu; sıcaklık 23°C; nem %50.
    Ağ Bağlantılı Ticari Mürekkep Püskürtme Pro ve Lazer yazıcılar/MFP'ler, Ticari Tarayıcılar ve Büyük Formatlı Yazıcılar
  7. Mor mürekkep setine sahip Epson SC-P5000 yazıcı, Epson Beyaz Yarı Mat Prova Kağıdı ve Epson mürekkepleriyle birlikte kullanıldığında PANTONE® Düz Kaplama Renklerinin %99'unu elde edebilir. LLK mürekkep setine sahip Epson SC-P5000 yazıcı, Epson Beyaz Yarı Mat Prova Kağıdı ve Epson mürekkepleriyle birlikte kullanıldığında PANTONE® Düz Kaplama Renklerinin %98,8'ini elde edebilir.
  8. Kağıt türü, servis, güç tüketimi, yazıcı ayarları ve parça değişimi dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ek değişken masraflar da maliyeti etkileyebilir. Epson mürekkep fiyatları, Şubat 2013 itibarıyla KDV hariç mevcut Epson Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere mürekkep listesi fiyatlarını temel alır. Maliyetler, Yazıcılardaki varsayılan ayarların kullanımını ve en verimli orijinal Epson sarf malzemelerini temel alır.