SKU: C13S041332

Premium Yarı Parlak Fotoğraf Kağıdı

Genel Bakış

Genel Bakış

Profesyonelliğe adım atın

İster portre ister manzara baskısı alın, bu sofistike yarı parlak fotoğraf kağıdı ile her iki durumda da en iyi sonucu elde edersiniz. Zarif yarı parlak yüzeyi olası parlamaları en aza indirirken her çekimdeki ayrıntıları ustalıkla ortaya çıkarır. Bu kağıt ile fotoğraflarınızın kalitesini kolaylıkla profesyonel bir seviyeye getirebilirsiniz.

En iyi ortaklık

Epson'un kağıt ve mürekkeplerini bir arada kullandığınızda ortaya çıkacak canlı renklere, güzel tonlara ve inanılmaz ayrıntılara sahip hızlı kuruyan, lekeye ve suya dayanıklı fotoğraflar elde edin. Bu kağıt, mümkün olan en iyi kaliteyi sunmak için özel olarak Epson mürekkep ve yazıcıları ile çalışmak üzere geliştirilmiştir.

Fotoğraflarınızın uzun yıllar boyunca keyfini çıkarın

Fotoğraflarda kısa bir anı yakalamış olabilirsiniz, ancak bu kağıtların yazıcılarımız ve mürekkeplerimizle birlikte kullanıldığında, uzun ömürlü bir çözüm sunacak şekilde tasarlandığından ve test edildiğinden emin olabilirsiniz.

Tüm yazıcılara uygun

Kağıtlarımız, diğer üreticilerin yazıcıları ve mürekkepleri ile kullanıldığında da mükemmel sonuçlar verir, böylece herkes Epson'un uzmanlığından faydalanabilecektir.

Uyumlu Ana Birimler