Yeni̇li̇kçi̇ Teknoloji̇ler

Epson mükemmellik için çalışır. Patentli teknolojilerimiz, sürekli olarak en iyi global Fikri Mülkiyet (IP) patent sahipleri listesinde olmamızı sağlıyor. Yenilikçiliğe bağlılığımız bizi, ana ürün gamımızda en iyi patent portföyü sahibi yapıyor ve art arda beş yıldır Thomson Reuters 100 Global Yenilikçi listesine bir teknoloji lideri olarak girmemizi sağlıyor1.

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER

Yazıcı teknolojileri

PrecisionCore®

Yeni nesil baskı kafası teknolojisi

PrecisionCore, 40 milyona kadar hassas damlacık üretebilen devrim niteliğinde yüksek yoğunluklu baskı çipi kullanan yeni bir baskı teknolojisidir.

Gelişmiş MicroPiezo® Teknolojisi

Üstün baskılar için gelişmiş teknoloji Endüstriyel güç

MicroPiezo baskı kafası teknolojisi, yüksek baskı kalitesi ve optimum baskı hızı için keskin ve hassas mürekkep yerleşimi sağlar. Ayrıca, ısı kullanmadığından çeşitli uygulamalarda net görüntüler ve dayanıklılık için geniş bir mürekkep serisiyle kullanılabilir.

Isısız Teknoloji ile baskıda geleceği şekillendiriyoruz

Lazer yazıcılardan Isısız yazıcılara geçmek daha az enerji kullanmanıza ve yazdırma işlerinin çevre üzerindeki etkisini azaltmanıza yardımcı olur.

Mürekkep Tankı Teknolojisi

Ezber bozar, mürekkebi değil

Kartuşsuz baskıya merhaba deyin. Mürekkep Tankı Sistemli yazıcı, üç yıllık mürekkep2, ile verilir ve böylece %74'e kadar tasarruf sağlayabilirsiniz3.

Projeksiyonlar

3LCD

3LCD - Renkli Işık Çıkışı Projeksiyonları Keşfedin

3LCD, en zorlu iş ortamı ve tüketici toplulukları için canlı, gerçeğe yakın görüntüler sunmak için üç çip kullanan sofistike ve yenilikçi bir teknolojidir.

CLO

Renk her şeyi değiştirir

Epson Renkli Işık Çıkışı (CLO) ile daha parlak ve canlı görüntüler elde edin.

Lazer teknolojisi

Lazer ışığı hassasiyeti

Yeni lazer ışık kaynağımız ve gelişmiş filtremiz ile gelen şaşırtıcı derecede yüksek kalite ve güvenilirliği deneyimleyin. Önemli sunumlar sırasında içinizin rahat olmasını sağlayan çok yönlü sunum özelliklerini, 30.000 saatlik4 bakım gerektirmeyen kullanım ve tutarlı performans ile bir araya getirir. Projeksiyon teknolojisinde gerçekleştirdiğimiz bu gibi yenilikler, 2001 yılından beri projeksiyon dünyasında bir numara5 olmamızı sağlayan nedenlerdir.

Projeksiyon yazılımı

Projeksiyonunuzdan daha fazla faydalanın. Projeksiyonunuzun tam potansiyeline ulaşmasını sağlayın

Projeksiyonunuzu geliştirmek ve daha fazla özellik, kolaylık ve kontrol seçeneğinden faydalanmak için Epson'un özel yazılım çözümlerinin avantajlarından faydalanın. Dünyanın lider projeksiyon üreticisi5, olarak istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde, kolaylıkla ve etkili bir şekilde sunum yapmanızı sağlayacak doğru projeksiyon çözümlerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Mürekkep teknolojileri

Claria Mürekkep

Baskı alma yönteminize uygun tasarlandı

İster okul ödevi yazdırın, ister aile fotoğrafı albümleri oluşturun veya en son fotoğrafçılık becerilerinizi sergileyin, kendiniz için doğru mürekkep setini kolaylıkla bulacaksınız.

Durabrite Ultra Mürekkep

Ofiste Baskı için Özel Olarak Tasarlanmıştır

Profesyonel baskı için tasarlanmış olan Epson'un DURABrite Ultra Mürekkepleri kolay kurur, uzun ömürlüdür ve dağılmaya dayanıklıdır.

DURABrite Ultra Mürekkep, boya bazlı mürekkepler gibi içine işlemek yerine kağıdın yüzeyine yapışan reçine kaplı pigment parçacıklarıyla, çoklu kağıt türleri ve sınıflarında hızlı kuruyan, lazer benzeri metin ve grafikler üretir.

Why buy genuine?

We believe that printing is a partnership. It takes both a printer and its ink to produce a quality print. That’s why it's essential to understand your inks to avoid potential printing pitfalls. Find out what sets our inks apart from the competition.

Bağlanabilirlik

Discover the benefits of Epson's groundbreaking app solutions, designed to cater to the needs of both businesses and consumers. Epson's cutting-edge apps are meticulously developed to optimize operations, increase productivity, and streamline workflows. Irrespective of your industry, whether it's retail, hospitality, healthcare, or any other sector, Epson's app solutions offer personalized features and functionalities tailored to your specific requirements.

Enjoy the convenience of inventory management, point-of-sale systems, mobile printing, and document scanning seamlessly integrated with Epson's user-friendly interfaces. Stay one step ahead with Epson's adaptable app solutions, unlocking limitless possibilities for your business or personal pursuits today.

Epson Connect

Tabletler, akıllı telefonlar ve çok daha fazlasından kolayca baskı alın

Epson’un mobil ve Buluta yazdırma hizmetleri, evde, ofiste ve hareket halindeyken akıllı telefonları ve tabletleri kullanarak kablosuz olarak yazdırma ve tarama yapabilmenizi sağlar.

Epson Cihaz Yöneticisi

Yazıcı filonuzu tek bir sezgisel arabirimden merkezi olarak kontrol edin, analiz edin ve yönetin

Tüm bir yazıcı ve tarayıcı filosunu8 daha fazla üretkenlik ve maliyet tasarrufu için cihazlarınızı kurma, yapılandırma, izleme, bakım yapma ve sorun giderme de dahil uzaktan kolayca yönetin ve kontrol edin.

Epson LFP mürekkep maliyeti hesaplayıcı uygulaması

Farklı görsel türleri için mürekkep tüketimini hesaplayın

Epson LFP Mürekkep Maliyeti Hesaplayıcı Uygulaması, seçilen Epson Stylus Pro ve SureColor Serisi yazıcılarda sayfa başına mürekkep maliyetini hesaplamak amacıyla tasarlanmıştır. Maliyet, her yazıcı ve uygulama tipini temsil eden örnek görseller kullanılarak hesaplanmıştır8.

Epson iProjection

Kablosuz olarak bağlanın ve sunum yapın

Katılımcılar ile etkileşime geçin, daha dinamik bir sunum yapın ve fikirlerini almak için ilgilerini çekin. iProjection uygulamamız bunu, belgelerinizi, görüntülerinizi ve web sayfalarınızı doğrudan iOS veya Android akıllı cihazdan kablosuz olarak sunmanıza olanak tanıyarak sağlar.

Epson Document Scan

Mobil cihaza doğrudan belge tarama

Epson DocumentScan iş belgelerinizi doğrudan Android™ cihazınıza taramanıza olanak sağlar. Taranan veriye ön izleme yapabilir ve e-posta ile iletebilir, diğer uygulamalara veya Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive™ ve Microsoft® OneDrive gibi bulut hizmetlerine doğrudan gönderebilirsiniz.

Epson EPOS fiş uygulaması

Epson ePOS Receipt uygulaması iPhone veya iPad'den fiş oluşturma, baskı alma ve göndermenin ne kadar kolay olduğunu gösterir

Bir kaç basit adımda mobil POS (mPOS) ve sipariş giriş sistemi oluşturun.

TM yardımcı programı

Bu uygulama, kablosuz bağlantı kurmanıza, yazıcı ayarlarını yapılandırmanıza ve iPhone, iPad ve iPod touch üzerinden Epson fiş yazıcısından örnek fiş baskıları almanıza olanak tanır.

iLabel

Epson iLabel, akıllı cihazdan etiket oluşturmayı, depolamayı ve baskı almayı kolaylaştırır.

Etiketleme deneyiminize yeni bir boyut katmak için sesli transkripsiyon gibi cihaz özelliklerinden en iyi şekilde faydalanın.

1 Yayınlanmış patent uygulama numaraları (CY2016). Epson araştırmasına göredir

2 Ayda 140 sayfalık ortalama baskı hacmine ve ilk set mürekkepten en düşük verim elde edilmesi durumuna göre.

3 Karşılaştırılabilir mürekkep kartuşu hesaplaması, Nisan 2016 – Mart 2017 döneminde IDC EMEA Hardcopy Tracker'a göre (2016 4. Çeyrek Verileri) en üst sırada yer alan 20 rakip A4 mürekkep püskürtmeli yazıcıda kullanılan en düşük verimli kartuşu temel alır. Hesaplama, rakiplerin standart kartuş veriminin ortalama Epson EcoTank ITS yazıcının toplam verimine bölünmesine dayanır.

4 Özel modda 83.000 saate kadar lazer kullanım ömrü

5 500 lümen ve üzeri projeksiyonlarda en büyük pazar payı. (Futuresource Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2016 yılları arasındaki süreyi kapsar)

6 JEITA CP-3901A ölçüm standardını temel alır: parlak kağıt A4 boyutu; sıcaklık 23°C; nem %50.
Ağ Bağlantılı Ticari Mürekkep Püskürtme Pro ve Lazer yazıcılar/MFP'ler, Ticari Tarayıcılar ve Büyük Formatlı Yazıcılar

7 Mor mürekkep setine sahip Epson SC-P5000 yazıcı, Epson Beyaz Yarı Mat Prova Kağıdı ve Epson mürekkepleriyle birlikte kullanıldığında PANTONE® Düz Kaplama Renklerinin %99'unu elde edebilir. LLK mürekkep setine sahip Epson SC-P5000 yazıcı, Epson Beyaz Yarı Mat Prova Kağıdı ve Epson mürekkepleriyle birlikte kullanıldığında PANTONE® Düz Kaplama Renklerinin %98,8'ini elde edebilir.

8 Kağıt türü, servis, güç tüketimi, yazıcı ayarları ve parça değişimi dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ek değişken masraflar da maliyeti etkileyebilir. Epson mürekkep fiyatları, Şubat 2013 itibarıyla KDV hariç mevcut Epson Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere mürekkep listesi fiyatlarını temel alır. Maliyetler, Yazıcılardaki varsayılan ayarların kullanımını ve en verimli orijinal Epson sarf malzemelerini temel alır.