Yükleme ve boşaltma çözümleri

Epson robotları konveyör bantları, palet sistemlerini, plastik enjeksiyon kalıplama makinelerini ve daha fazlasını doğru ve güvenilir bir şekilde yükleyip boşaltabilir.

Makine yükleme ve boşaltma

Konveyör bantları, palet sistemleri, plastik enjeksiyon kalıplama makineleri veya metal döküm makinelerinin yüklenmesi ve boşaltılması, Epson robotlarının doğru ve güvenilir bir şekilde çalışabildiği, bu alandaki görevlere yalnızca birkaç örnek olarak verilebilir. İş hücreleri, örneğin tek bir işlem sırasında çıkarma, soğutma ve çapak alma ile enjeksiyon kalıplama makinelerinin tam otomatik prosesi gibi üretim adalarına dönüştürülebilir.

Örnek olay incelemesi

Zorn’da döngü sürelerinin 30 Saniyeye indirilmesi

Ürünler

Modern otomasyon çözümleri birkaç basit gereksinimi karşılamalıdır; mümkün olduğu kadar hızlı, küçük ve ucuz olmaları gerekir. Epson size geniş bir yelpazede yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli endüstriyel robotlar sunabilir.

Uygulamalar

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

Üretim hattınızın üstün performansa ulaşmasını sağlayın

Epson robot sistemleri: hassas, hızlı ve güvenilir

Robotlarımız paletleme, testere ile kesme, frezeleme, delme, taşlama, montaj, taşıma ve inşa etme işlemlerini birlikte gerçekleştirir. Tüm bu uygulamalarda ve diğer pek çok uygulamada, genellikle tüm gün boyunca hassas bir şekilde ve nefes kesici bir hızda çalışırlar. Ürün portföyümüz, 6 eksenli robotlar, kontrol cihazları ve yazılımlarla dünya çapında en kapsamlı SCARA model serilerinden birini içerir.