Yenilikçi baskı kafası teknolojisi

PrecisionCore, baskı teknolojisinde ileriye doğru atılan devrim niteliğindeki bir adım teşkil ediyor. Artırılmış hız ve birinci sınıf görüntü kalitesi sunacak şekilde tasarlanan bu yüksek yoğunluklu baskı çipi, olağanüstü hassas mürekkep yerleştirme ve daha az bozulma ve kusurla saniye başında 40 milyona kadar hassas damlacık üretir.

Baskıda Ezber Bozan Bir Yenilik

PrecisionCore teknolojisi, birinci sınıf görüntü kalitesi, hız ve hassasiyet sağlarken inanılmaz ölçeklendirme yapma yeteneği sayesinde, baskı çözümlerine yaklaşma şeklimizde temel bir değişiklik sağlar.

MicroTFP Baskı Çipi

PrecisionCore’un merkezinde PrecisionCore MicroTFP baskı çipi bulunur. Bu baskı çipi modülerdir ve çeşitli baskı kafası konfigürasyonlarında sıralanabilir.

Olağanüstü hız ve çıktı kalitesi

Epson’un ticari geniş formatlı yazıcılarda kullandığı ince film piezo (TFP) teknolojisine dayanan MicroTFP PrecisionCore baskı çipi, klasik piezo baskı kafalarına kıyasla büyük ölçüde iyileştirilmiş temel performans sunar. Bu performans, daha yüksek hız ve daha doğru nokta yerleşimi içerir. Mürekkep damlacıkları püskürten pompalar şeklinde çalışan ince film piezo aktüatörleri, sadece 1 mikron kalınlığındadır ve nozül başına saniyede 50.000 püskürtme sayısı ile damlacık şekli ve hacmini hassas bir şekilde kontrol edebilir. Bunlara ek olarak, PrecisionCore baskı kafaları, nozül plakasının ve dolayısıyla nozül satırının uzunluğunu 1 inç’ten 1.33 inç ‘e yükselterek, birinci sınıf görüntü kalitesi ile inanılmaz yüksek hızlarda profesyonel çıktı kalitesi sunabilir.

Genişleme potansiyeli

Modüler PrecisionCore çipleri, endüstriyel baskı satır kafalarından masaüstü serisi baskı kafalarına kadar, çeşitli baskı kafalarını ayarlamak üzere farklı şekillerde birleştirilebilir. PrecisionCore gelişmeye devam ettikçe dayanıklı bir mürekkep püskürtme teknolojisi platformu haline gelecek gibi duruyor. Söz konusu teknolojinin barındırdığı potansiyel, daha henüz keşfedilmeye başlandı.

Isısız Baskı Teknolojisi ile baskıda geleceği şekillendiriyoruz

Lazer yazıcılardan Isısız yazıcılara geçmek daha az enerji kullanmanıza ve baskı işlerinin çevresel etkisini azaltmanıza yardımcı olur.