LAZER PROJEKTÖRLER - TV'NİN EN ÜST DEĞİŞİMİ

Epson projeksiyon cihazlarıyla ev eğlencesini bir üst seviyeye taşıyın ve izleme deneyiminizi standart TV’lerin kısıtlamalarının ötesinde yeniden tanımlayın.

EPIQVISION

Lazer Projeksiyon Cihazı ve TV Karşılaştırması: Evde eğlencenin geleceği

EpiqVision Ultra

Duvarınızda kalıcı bir TV olmadan, daha fazla ve daha heyecan verici bir ev eğlencesinin tüm olanaklarını ortaya çıkarın. Epson’un 4K PRO-UHD¹ lazer projeksiyon TV’leri şık bir tasarıma sahiptir ve Android TV’nin YAMAHA ses kalitesine sahiptir. En üst düzey ev sineması ortamı için EpiqVision Ultra’yı duvara yakın bir yere yerleştirerek 150 inçe kadar görüntü projeksiyonunun keyfini çıkarabilirsiniz.

EpiqVision Mini

Kompakt ve hafif EpiqVision Mini serisi odadan odaya kolaylıkla taşınabilir. Kompakt lazer TV projeksiyon cihazları şık bir tasarıma sahiptir ve hemen hemen her yüzeye yansıtılabilir. EF-12 Android TV ve YAMAHA ses kalitesiyle sunulurken, EF-11 dahili Miracast ile bir telefon, yayın cihazı, dizüstü bilgisayar, oyun konsolu ve daha fazlasından içerik görüntüleyebilir.

ile eğlencenizi en üst düzeye çıkarın

 • Ultra kısa mesafe

  Duvara yakın bir yere yerleştirmek için
 • Android TV™

  Yayın akışlarını oynatma, yayın yapma ve akıllı kontroller

 • YAMAHA'nın sunduğu ses deneyimi

  Mükemmel bir tam ses deneyimi/görsel deneyim için.
  Harici hoparlöre gerek yoktur

 • 4K PRO-UHD1

  Net ve keskin 4K görüntü için

 • Lazer ışık kaynağı

  Güvenilir, uzun süreli ışık kaynağı ve yüksek görüntü kalitesi için

 • 3 LCD teknolojisi

  Aynı derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı üreterek son derece parlak ve renkli görüntüler oluşturur.

Kullanımı görülmemiş derecede kolay

Projeksiyon cihazlarımızla kurulum yaparken stres yaşamanıza gerek yok, sadece takın, açın, bağlayın ve oynatın.

Epson Setting Assistant uygulaması ile kurulum hiç olmadığı kadar kolay.

Epson Setting Assistant uygulamamızla tek bir düğmeye dokunarak görüntüyü otomatik olarak hizalayabilirsiniz. Projeksiyon cihazı ekranında görüntülenen QR kodunu kullanarak uygulamayı indirin.Android TV™ ile eğlence deneyiminizi basitleştirin. Tek bir yerde 400.000’den fazla film ve programı keşfedin. Google’dan projeksiyon cihazınızı sesinizle kontrol etmesini isteyin. Ayrıca Chromecast built-in™ ile cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi projeksiyon cihazınıza kolayca aktarabilirsiniz.

Sesinizle projeksiyon cihazınızda daha fazlasını yapın

Gösterileri aramak, cihazları kontrol etmek ve daha fazlasını yapmak için sesinizi kullanın - Google’a sormanız yeterli.

Google, YouTube, Android TV, Chromecast built-in ve diğer markalar Google LLC’nin ticari markalarıdır.

Amazon, Prime Video ve ilgili tüm logolar Amazon.com, Inc. veya iştiraklerinin ticari markalarıdır. Amazon Prime aboneliği gereklidir. Kısıtlamalar geçerlidir.

İnanılmaz bir ses deneyimi

2.1 kanallı hoparlör sistemiyle donatılmıştır. YAMAHA’nın benzersiz FR-Port™ teknolojisi, DSP teknolojisi ve AudioEngine™, etkileyici ses sağlar. Harici hoparlörler olmadan bile dinamik bir ses deneyimi sunar.

Üstün oyun deneyimine geçin

EpiqVision serisiyle gündelik hayatınızı dönüştürün ve evinizi tüm oyun eğlencesinin merkezi haline getirin. İster çevrimiçi oynayın ister ailenizi ve arkadaşlarınızı gündelik bir oyuna davet edin, 20 ms’den² daha az gecikme oranıyla büyük ekran aksiyonunun bir saniyesini kaçırmayacaksınız.

Filmlerden çok daha fazlasının keyfini çıkarın

Öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirin, büyük ekranda seçtiğiniz manzaraya kendinizi kaptırın ya da projeksiyon cihazınızı kullanarak görüntülerinizle özel bir alan yaratın.

Satın almanız için daha fazla neden var

Modelleri görüntüleyin

EpiqVision Ultra

EpiqVision Mini

1 4K Geliştirme Teknolojisi her pikseli çapraz olarak kaydırarak Full HD çözünürlük kalitesini ikiye katlar.

2 Giriş Gecikmesi ölçümü için resmi bir standart yoktur ve bu ölçüm Epson tarafından belirlenen yönteme göre yapılmıştır. Her üreticinin Giriş Gecikmesini kendi yöntemlerine göre bağımsız olarak ölçtüğüne ve dolayısıyla bu ölçümlerin referans olarak kullanılmasının tavsiye edildiğine lütfen dikkat edin. Projeksiyon cihazı giriş gecikmesi; giriş sinyalinin, ayar koşullarının farklılığı vb. durumların sonucu olarak değişir.

3 2001-2022, 500 lümen ve üstü, ekransız TV’ler hariç, Futuresource Consulting – Üç Aylık Projeksiyon Cihazı Pazar Öngörüleri – Worldwide Analyzer 2022 4. çeyrek.