Photo Paper Glossy Series

Fotoğraflar özel ve mutlu anları anında geri getirebilir. Öyleyse, uygun fiyatlı parlak fotoğraf kağıdı ile kendinizinkilerin tadını çıkarın. Fotoğraflarınızı seçip ayırmanıza gerek yok. Bu düşük fiyatlı ama yüksek kaliteli fotoğraf kağıdı sayesinde sevdiğiniz tüm fotoğrafları bastırabilirsiniz.
SKU:
Photo Paper Glossy Series
Genel Bakış

Genel Bakış

Olağanüstü, uygun fiyatlı fotoğraflar

Maliyeti konusunda endişelenmek zorunda kalmadan kalitesine güvenebileceğiniz bir fotoğraf kağıdı olsaydı ne olurdu? Bu harika sonuçlar üreten ancak şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı, reçine kaplı 200 gsm kağıtla her ikisinin tadını çıkarın. Dahası, istediğinizde ve size uygun bir zamanda fotoğrafları bastırabilirsiniz. Bu düşük fiyatlı parlak fotoğraf kağıdı ile fotoğraflara hayat verin ve sevdiklerinizle paylaşın.

Yazdırmak bir ortaklıktır

Epson’ın kağıtlarını ve mürekkeplerini bir araya getirerek canlı renklerin, güzel tonların ve inanılmaz ayrıntıların keyfini çıkarın. Bu kağıt, mümkün olan en iyi kaliteyi sunmak üzere Epson’ın mürekkep ve yazıcılarıyla kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Yani, doğal renkler, yumuşak geçişler, gerçekçi cilt tonları ve daha fazlasıyla her şey anımsadığınız gibi olacak.

Her yazıcı için mükemmel

Kağıtlarımız diğer üreticilerin yazıcı ve mürekkepleriyle mükemmel sonuçlar üretir. Böylece herkes Epson'ın uzmanlığından faydalanabilir.

Seri Modelleri

Serideki Diğer Ürünler

Uyumluluk

Uyumlu Ana Birimler