MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ YAZICILARIMIZLA YAPTIĞINIZ BASKILAR İLE İŞLETMENİZİ GELİŞTİRİN

Kurumsal mürekkep püskürtmeli yazıcı kağıt çözümleri

Mürekkkep püskürtmeli yazıcının avantajları - işletmenizi ön plana çıkarır

Epson'un ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcıları ile, talep üzerine çok sayıda farklı yüksek kaliteli kırtasiye ve pazarlama malzemeleri yazdırabilirsiniz. Kullanışlı ve uygun maliyetlidir; ihtiyacınıza göre baskı almanızı sağlamanın yanı sıra depolama alanı ihtiyacını ve potansiyel israfı azaltır. PrecisionCore baskı kafası teknolojimiz, kalın kartlar, etiketler ve parlak kağıt gibi farklı kağıt türleri üzerinde baskı olanağı sağlayarak marka imajınızı her zaman korumanıza yardımcı olur. Kartvizitler, el ilanları, antetli kağıtlar ve zarflardan etiketlere kadar her şeyin baskısını alır - seçim sizin.

Ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcı

Lazer

Çok yönlü kağıt

Baskı çözümlerimizin yanı sıra, rekabette öne çıkmanıza yardımcı olmak için Avery'nin uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli uzman etiket kağıtlarını kullanmanızı öneririz. Uygun maliyetli ve ihtiyacınıza göre çalışan bu çözümlerle yazıcınızdan en iyi şekilde fayda sağlayabilirsiniz.

Kartvizitler - ilk izlenim önemlidir; müşterilerinize ve iş ortaklarınıza ne kadar profesyonel olduğunuzu gösterin

Yer kartları - hızlı ve basit bir yerleştirme için önceden çentiklenmiş temalı etkinlik ve konferans yer kartları üretir

Ürün etiketleri - markanızı ortaya koyar ve ürünlerinizin rekabette ön plana çıkmasını sağlar

Adres etiketleri - kolaylıkla güncelleyebileceğiniz kendi logonuz ile gönderdiğiniz iletilerinizle uzun süren bir etki bırakın

Dosya etiketleri - dosyaları daha hızlı bulun; kendi tasarımlarınızı oluşturarak ve etiketleri özelleştirerek düzenli ve verimli bir ofis ortamı sağlayın

Eğitimle ilgili çıkartmalar - kendi renkli tasarımlarınızı ve kişiselleştirilmiş mesajlarınızı ekleyin; çocukları ödüllendirmek veya çalışma kitaplarına hatırlatmalar eklemek için mükemmeldir

Nakliye etiketleri - paketlerinizi hızlıca dağıtıma çıkarabilirsiniz; büyük zarflar, paketler, posta tüpleri ve kutuların üzerine logonuzu eklemek için idealdir

Avery Hakkında

Avery yazdırılabilir işaretler, rozetler, bölücüler ve endüstriyel etiketler alanında lider bir sağlayıcı konumundadır. Uzman kağıt çözümleri, yeni kurulmuş küçük ölçekli bir firmadan büyük ölçekli kurumsal ortamlara kadar tüm işler için idealdir. Akıllı sevkiyat ve posta etiketlerinden ısmarlama kartvizitlere, profesyonel ürün etiketlerine ve göz alıcı tabela çözümlerine kadar zengin bir malzeme yelpazesine sahiptir.

Avery tarafından sağlanan yazılım

Avery'nin ücretsiz çevrimiçi yazılım seçeneklerini kullanarak etiketlerinizi özelleştirin ve avantaj sağlayın. Epson WorkForce Pro yazıcınız tarafından sağlanan olağanüstü baskı kalitesini, Avery yazılımı ile oluşturulan eşsiz ve heyecan verici sanat eserleri ile tamamlayabilirsiniz. Kendi istediğiniz şekilde uyarlanmış tasarımlar üretmek için metin, görüntü ve şekiller ekleyebilirsiniz. Web sitesine gidin ve nerede olursanız olun kolayca baskı alabilmenizi sağlayacak yazılımı masaüstünüze veya mobil cihazınıza indirin.

Yazıcınız için tavsiye edilen kağıtlar

Doğru kağıt seçiminin işiniz için büyük bir fark yaratabileceğine inanıyoruz. Kağıdın doğru görüntüyü ve hissi vermesi, ama aynı zamanda maliyet açısından etkin ve uygun fiyatlı olması gerekir. Yazıcınızı tamamlayıcı nitelikte olmalı ve optimum kaliteyi sunmalıdır. Aşağıda önerdiğimiz kağıtları kullanarak iş baskısından en iyi şekilde yararlanın.

  • Epson Ofis Tipi Kağıt

  • Universal Navigator 80 gsm

  • Antalis Datacopy

Epson Ofis Tipi Kağıt

Epson'un çok amaçlı 80 gsm Ofis Tipi kağıtları ile net metinler ve mükemmel renkli grafikler üretin. Bu premium A4 düz kağıt, size en iyi baskı kalitesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Çift taraflı baskı için uygundur. Raporlar, notlar ve haber bültenleri de dahil olmak üzere genel iş belgeleri için idealdir.

Universal Navigator 80 gsm

Bu çok amaçlı A4 kağıt, olağanüstü parlaklığı ve güvenilirliği ile bilinir. Tablolar ve mektuplar dahil olmak üzere bir dizi yüksek kaliteli belge baskısı alabilirsiniz.

Antalis Datacopy

Bu pürüzsüz ve çok yönlü kağıt, tutarlı sonuçlar ve güvenilir renkler sunar. Metin ve grafikler için idealdir. Ajandalar, tanıtım yazıları ve haber bültenleri de dahil olmak üzere bir dizi iş belgesinin baskısı için uygundur.

Antalis Image Business

This multifunctional bright white A4 paper guarantees quality of everyday printing. Suitable for business documents, memos, for duplex and volume printing. FSC® or PEFC certified.

Antalis Image Impact

This premium white paper is specifically designed for presentations, reports and colour documents. Optimised with the ColorLok technology for greater colour reproduction on the inkjet printers. FSC® certified.

Antalis Image Recycled High White

This 100% recycled office paper offers high whiteness and provides excellent print results for spot colour printing, high volume and double-side printing. FSC® certified. Blue Angel certified.