ÖN BASKI İÇİN ÇÖZÜMLER

Üstün sonuçlar İçİn tutarli renklere güvenebi̇li̇rsi̇ni̇z.

Çözümlerimiz hassas ticari ve ambalaj baskılarında yeni standartlar oluşturarak, film ayrımlarının ve baskı plakalarının doğru olmasını sağlar.

PRE-PRESS

Tutarli renk

Etkin renk yönetimi tüm dijital iş akışı boyunca doğru ve tekrarlanabilir renk sunma açısından son derece önemlidir. Marka sahipleri mesajlarını birden fazla platformda yayınlandıklarında, bu daha da önemli hale gelir.

Provaların ve baskının, dijital, taş baskı, web veya flekso gibi farklı teknolojiler kullanan farklı yazıcılarda eşlenmesini sağlamak sizin sorumluluğunuzdur.. Mükemmel tutarlılık ve öngörülebilirlik için çözümlerimize güvenebilirsiniz. İlk seferinde doğru sonucu elde etmenize yardımcı olabiliriz.

SureColor SC-P5000

SC-P5000'in hedefinde başlıca iki yayıncılık sektörü alanı bulunmaktadır – reklamcılar, üreticiler ve ambalaj tasarımcıları için baskı öncesi prova ve profesyonel fotoğrafçılar ve sanatçılar için galeri kalitesinde baskı. Yazıcının iki farklı seçeneği bulunmaktadır – prova uygulamaları için mor mürekkeple veya sanat ve fotoğrafçılık için LLK mürekkep setiyle.

Ürünler

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün