EPSON PRINT ADMIN SERVERLESS

Epson Print Admin (EPA) Serverless, şirketlerin doğrudan bir WorkForce Enterprise cihazında çalışarak gelişmiş kolay yönetimden faydalanmasını sağlar.

EPA SERVERLESS

Baskı maliyetleri ve güvenlik kontrolünü elinizde tutun

Her ölçekten şirket, günlük operasyonlarını yürütmek amacıyla sürekli daha güvenli, verimli ve uygun maliyetli yollar bulmaya çalışır. Epson Print Admin Serverless, tüm operasyonlarda personelin güvenliği ve verimliliğini artırır ve KOBİ'lerden, Epson ofis tipi mürekkep püskürtmeli MFP'lerini optimum hale getirmek isteyen işletmelere kadar her ölçekten şirket için idealdir.

Baskı ortamınızı optimum hale getirmek ve güvenliğini sağlamak artık elinizde

Baskı işleri, iş sahibinin kimliğini doğrulayana kadar cihazınızda güvenli bir şekilde saklanır. Özel bilgilerin bir yazıcıda kalması riskini ortadan kaldırır. Buna ek olarak, cihazların izinsiz kullanımına karşı koruma sağlayarak güvenli bir baskı, tarama ve kopyalama ortamı oluşturur.

Maliyetten tasarruf sağlayın ve verimliliğinizi arttırırken çevreye olan etkinizi azaltın

Sahipsiz belgeler ve verimsiz baskı işlerinden kaynaklanan kağıt, kaynak ve zaman israfını azaltın. MFP'de tek bir arayüz aracılığıyla gelişmiş baskı, kopyalama ve tarama işlevselliği sağlar ve kullanıcılara sadece ihtiyaç duydukları şeyleri yazdırma ve gerektiğinde tarama işlevlerine kolayca erişim sağlama seçenekleri sunar.

Epson ofis tipi mürekkep püskürtme teknolojisinden faydalanın

Düşük işletme maliyetleri, daha az müdahale ve yüksek güvenilirlik ile WorkForce Enterprise değer teklifinden faydalanın.

Temel Özellikler

EPA ve EPA Serverless arasında ne fark var

Çözüm, güvenlik ve verimlilik özelliklerinden ödün vermeden uygulama kolaylığı ve yüksek esneklik için her cihazda çalışır. EPA, kullanıcı ve cihazların merkezi yönetimi için Windows Server üzerinde çalışır.

Epson Print Admin nasıl elde edilir Serverless

Lütfen 90 günlük deneme sürümünü etkinleştirmek veya lisans satın almak için WorkForce Enterprise modellerini içeren Epson kanalına başvurun veya daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurun.

Epson Cihaz Yöneticisi

Epson Cihaz Yöneticisi'yle karmaşık yazıcı ve tarayıcı filolarını yönetme ve izleme işi kolaylaşıyor. Geniş bir ağ bağlantılı yazıcı ve tarayıcı yelpazesiyle uyumludur ve her şeyi tek bir akıllı ve sezgisel arabirim üzerinden kontrol eder.

Uyumlu ana birimler

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün