EPSON OPEN PLATFORM

EPSON OPEN PLATFORM

Her çözüm için esneklik ve özelleştirme

Epson Open Platform (EOP) devrim niteliğindeki çok işlevli yazıcıları (MFP'ler), iş hedefleri ve kurumsal BT sistemleri geliştikçe müşterinin değişen ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanma becerisine sahip, esnek ve özelleştirilebilir hale getirmiştir.

Yazıcıda gerçekleşen devrime siz de katılın

EOP size, devrim niteliğindeki WorkForce Pro serisinin faydalarını sağlayarak yazılım çözümlerinizi müşterileriniz için daha cazip hale getirir. MFP'lerimiz rakip cihazlardan çok daha iyi performans sağlar. Müşteriler düşük çalışma maliyeti, yüksek güvenilirlik ve daha az kullanıcı müdahalesiyle verimliliklerini arttırabilir.

Yeni müşterilere ulaşın

Çözümünüzü cihazlarımızla uyumlu hale getirerek daha fazla müşteriye ulaşın. Epson, en popüler çok işlevli yazıcı markalarından biridir. Çözümlerinizi Epson Open Platforma uygun cihazlarla uyumlu hale getirerek bizim müşterilerimizi kendi pazarınıza ekleyin.

Kontrolü tamamen ele alın

Müşterilere baskı işlemlerinin tam kontrolünü ve değişen ihtiyaçları bütün bir EOP uyumlu cihaz filosunda çalışan çözümlerle eşleştirme esnekliğini verin. Buna, kullanıcı arabiriminin özelleştirilmesi, iş akışlarının yönetimi, izlenmesi ve gelişmiş güvenlik de dahildir.

Temel Özellikler

EOP'nin standart web hizmetleri teknolojilerini kullanması, uygulamaların kolaylıkla geliştirilmesi anlamına gelir ve dolayısıyla müşteriler, bütün bir uyumlu WorkForce Pro cihaz serisini kurumsal uygulamalarına ve iş akışlarına hazır olarak entegre edebilirler.

Mevcut iş akışları ve çözümlere kolay entegrasyon

Birlikte verilen yazılım geliştirme seti, çözümünüzü uyumlu modellerle entegre etmenizi sağlayacak kapsamlı dosyalar ve araçlar içerecektir.

Uyumlu ana birimler

Isısız Teknoloji ile baskıda geleceği şekillendiriyoruz

Lazer yazıcılardan Isısız yazıcılara geçmek daha az enerji kullanmanıza ve yazdırma işlerinin çevre üzerindeki etkisini azaltmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün